İNPRO MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK

İnpro Mühendislik Müşavirlik A.Ş. 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şirketimiz, ulaştırma ve altyapı projeleri başta olmak üzere birçok alanda tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kamu ve özel sektöre çözümler sağlayan İnpro, her projenin benzersiz olduğunun bilincinde olarak; alternatifli tasarımlar, yerinde incelemeler, sürekli destek ve iletişim ile devamlılığı sağlanan müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemine sahiptir. Güvenli, verimli ve sürdürülebilir tasarımlar ile yurtiçi ve yurtdışında 300’ün üstünde karayolu ve demiryolu projesinin gerçekleşmesinde rol almıştır.

İnpro, TS EN ISO 9001:2015 kalite güvence standardınca belirtilen uygulama, süreç ve kalite yönetimi yaklaşımları ile iç denetim ve yüksek verimliliği sürekli hale getirmiş, yüksek kalitede ve hızlı çözümleri ile büyük çaplı projelere imza atmıştır.

Şirketimiz, tasarım hizmetlerinin yanında, Avrupa ve Asya’nın önde gelen tasarımcıları ile birlikte ulaştırma projelerine tasarım ve imalat aşamalarında danışmanlık desteği vermektedir. Üniversite ve değerli öğretim üyelerinin katkıları ile özel uzmanlık gerektiren ileri tahkik çalışmalarında iş birliği yapmaktadır.

Konusunda uzman çalışanları ile İnpro, ulusal ve uluslararası şartnamelere uygun, güvenli ve nitelikli çözümler sağlamakta; oluşturduğu organizasyon yapısı ile sürekli mesleki gelişim halinde, mesleklerinde uzman profesyoneller yetiştirmektedir.

image
image
01

Sektörel
Misyonumuz

Müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmetler sunarak, güven esaslı
ortaklıklarımızı sürdürmektir

02

Sosyal
Misyonumuz

Ekibimize kişisel gelişim imkanları sağlayan dinamik bir iş ortamı sunmak ve topluma yararlı birer birey olmalarına yardımcı olmaktır

03

Şirket
Vizyonumuz

İnpro, ulaştırma ve altyapı projelerinde edindiği yurtiçi ve yurtdışı deneyimleri, müşteri memnuniyetine verdiği değer ve şirket içi organizasyon pratiklerinden güç alarak yerel ve ulusal idareler ile uyum içinde önde gelen tasarım, danışmanlık ve proje yönetim firmalarından olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir

image
Ekibimizin parçası olmak ister misiniz?

İnpro, çalışanlarına alanlarında deneyim kazanırken disiplinler arası bilgi birikimini geliştirme fırsatı sunan projelerde mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

İhtiyaç halinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki butona basarak karşınıza gelecek formu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish